פרויקט מגורים שיקי בפריים לוקיישן בסלוניקי

החל מ-₪275,000

Overview

7 קומות של יופי נבנים בימים אלה בלב סלוניקי, באחד הפרויקטים האטרקטיביים של חברת התכנון והעיצוב המקומית, האמונה על מגוון פרויקטים מוצלחים ברחבי יוון. המבנה ממוקם בשכונה תוססת ואופנתית, במרחק נגיעה מתחנת מטרו ובסמוך לחנויות מעצבים, מסעדות וברים. לאחר עבודות השיפוץ, הריהוט והאבזור, יוצע הפרויקט במודל השכרה לטווח קצר.

לאן הגענו?

עם היסטוריה מפוארת של מעל ל-2,300 שנים, שפע של פעילויות תרבות ואוכל טוב, אסתטיקה ים תיכונית שקשה להישאר אליה אדישים ואינספור אתרים היסטוריים מופלאים – אין ספק שסלוניקי, העיר השנייה בגודלה ביוון, היא אחת הערים האטרקטיביות ביותר להשקעות נדל"ן איכותיות, המוצעות עדיין במחירים מעולים!

WAZE נדל"ני

פרויקט יזמות הממוקם באחת השכונות הכי תוססות ומבוקשות בעיר, בין בניין העירייה, כיכר Adigonidon ורחוב Seray Caravan. תחנת המטרו הקרובה (Aristotelous) ממוקמת במרחק 3 דקות הליכה, וברחבי השכונה פזורים חנויות מעצבים, ברים שכונתיים אופנתיים, מלונות בוטיק מיוחדים ושלל דירות בסגנון AIRBNB. הרחובות המתחדשים מושכים אליהם שלל סטודנטים והאזור כולו משובץ בארכיטקטורה מלבבת ושכיות חמדה תרבותיות.

ZOOM IN

בניין יפהפה בן 7 קומות הממוקם מעל קומות מסחר וקומות מרתף. הפרויקט המתוכנן כולל עבודות שיפוץ, ריהוט ואבזור (בשת"פ ולבחירת המשקיע) ולאחר מכן – השכרה קצרת טווח או ארוכת טווח, לבחירת המשקיע, על פי מודל AIRBNB שייקבע מראש. הפרויקט מבוצע על ידי אדריכלים מובילים, עם רקורד מרשים של תכנון ועיצוב פרויקטים יפהפיים ברחבי היוון (דוגמת בתי מלון השייכים לקבוצה בכרתים). בבניין פועלת מערכת ניקוז כפולה, זאת כדי להתמודד בהצלחה עם תחלופת הדיירים הגבוהה, כמו גם מערכת ממוחשבת לניהול פשוט של יחידות המגורים השונות.

גודל וסוג הדירות: חללי עבודה משותפים, משרדים, דירות סטודיו עם מרפסת, מיני פנטהאוז ופנטהאוז בקומת הגג, בגדלים מגוונים הנעים בין 28-45 מ"ר.

מועד אכלוס: הבניין נרכש והמכירה החלה, כעת במחירי Pre-Sale  מיוחדים

פרטים נוספים

הרכישה מתבצעת באמצעות חתימה על הסכם מכר והסכם ניהול, דרך חשבון נאמנות ישראלי, ונרשמת על שם המשקיע בטאבו היווני. ניתן להשתמש בנכס לשימוש עצמי או להשכרה לתקופות קצרות/ארוכות, לבחירת המשקיע.

עם התקדמות הפרויקט, תדווח החברה היזמית למשקיע מדי רבעון ותפרט אודות קצב השיפוץ, לו"ז צפוי, תקציב וכדומה. לאחר שהפרויקט יושלם ויופעל, תדווח החברה לבעלי הדירות אחת לחצי שנה ותפרט אודות מחירי ההשכרה, מחירי השוק בסביבת הנכס, סטטוס התפוסה בנכס ועוד.

עלות: עלות ממוצעת עומדת על 300,000₪ בלבד, הכוללים את הוצאות הרכישה הנלוות.

חלוקת רווחים

העברת הכספים מתבצעת בתדירות של אחת לשנה, אל חשבון נאמנות בישראל. עו"ד הנאמן ישחרר את הכספים על פי הוראות כתב הנאמנות.

על החברה היזמית

"הבית היווני" היא קבוצה יזמית וניהולית הפעילה מאז שנת 1999 בארה"ב ובשווקים נוספים, מתוכן היא עוסקת בשש השנים האחרונות גם בתחום הנדל"ן ביוון. הקבוצה מצוידת בניסיון ארוך שנים בתחומי הרכישה, שינויי יעוד, קידום, שיפוץ, תוספת זכויות והפעלת אלפי מ"ר באי כריתים ובעיר הגדולה סלוניקי, תוך עבודה מתמדת עם ספקים איכותיים מקומיים (יועצי מס, רואי חשבון, משרדי הנדסה, קרנות, סובסידיות אירופאיות וכדומה).

מעוניינים להשקיע בפרויקט?

השאירו פרטים לשיחה עם מומחה

Details

  • Property ID:
    11
  • Price:
    החל מ-₪275,000