אקסלוסיבי וייחודי: CEDROS LUX DESIGN – פרויקט יזמי בפורטו

החל מ-€55,000

Overview

פרויקט CEDROS LUX DESIGN הוא פרויקט מגורים בעיר פורטו שבפורטוגל. הפרויקט מיועד למקומיים והוא עתיד לכלול 19 יחידות הפזורות על פני חמש קומות, זאת בנוסף לקומת חנייה תת קרקעית. הקרקע קיבלה היתר בנייה.

לאן הגענו?

פורטו היא העיר השנייה בגודלה בפורטוגל, ואחת החשובות שבהן. בין השנים 2013-2018 עלו בה מספר ההשקעות הזרות בשיעור של 71% ובשנים 2012, 2014 ו- 2017 זכתה בתואר היעד הטוב ביותר באירופה. במהלך השנתיים האחרונות שוק הנדל"ן במדינה התאושש (לאחר המשבר הכלכלי שפקד אותה בסוף שנת 2015) והמקומיים שבו לרכוש דירות בעיר.

פורטו נהנית מיתרונות חשובים ההופכים אותה ליעד מצוין להשקעות נדל"ן. ממשלת פורטוגל מעודדת רכישת דירה ומציעה לאזרחיה תנאי מימון מעולים הכוללים משכנתאות מצוינות. מאידך, היא מציעה גם למשקיעים בה מימון בנקאי גבוה לפרויקטים בתחום הבנייה הכוללים ריבית אטרקטיבית.

בנוסף, המחייה בה זולה, המסחר פורח, פועלים בה מכוני מחקר ואוניברסיטאות ברמה בינלאומית וענף התרבות תוסס. כל זאת, בשילוב ביקוש הולך וגובר לדירות מגורים והיצע נמוך, הופכים את הפרויקטים החדשים בעיר למבוקשים במיוחד.

WAZE נדל"ני

פרויקט המגורים יבנה בשכונת Ramalde המבוקשת, הממוקמת במרחק של כ-10 דקות נסיעה ממרכז פורטו ובסמוך לשכונת Boavista, הנחשבת למרכז העסקי של העיר.
המבנה ממוקם בקרבת מקום לבתי ספר בינלאומיים, קניון גדול וכן לצירי תנועה מרכזיים, תחנות מטרו וקווי אוטובוס המקשרים בין השכונה ליתר חלקי העיר – חוף הים והטיילת, קניונים, בתי קפה ומסעדות, בתי ספר ומוסדות חינוך.

ZOOM IN

בנייה חדשה מהקרקע הכוללת חמש קומות עם 19 יחידות דיור, כמו גם קומת מרתף המצוידת ב-27 מקומות חנייה. הבנייה צפויה להתחיל במהלך חודש נובמבר 2020. הקרקע קיבלה היתר בנייה.

עלות השקעה: החל מ- 55,000€

על הדירות: דירות בגודל 81-130 מ"ר, הכוללות שני חדרי שינה וסלון או שלושה חדרים. כל יחידה מצוידת במרפסת או גינה פרטית וכוללת גם חניה פרטית בבניין (או שתי מקומות חניה). סגנון הבנייה הוא עדכני ומודרני.

יעד לסיום הפרויקט (כולל אכלוס): יוני 2022

אופי ההשקעה

החברה היזמית העומדת מאחורי הפרויקט היא "עמנואל השקעות". זוהי חברה ישראלית מנוסה, אמינה ואיכותית, המתמחה בפרויקטים של בנייה למגורים בעיר פורטו. החברה מושקעת בכל פרויקט יזמי יחד עם קהילת המשקיעים, ובכך הם הופכים לשותפים מחויבים, בשקיפות מלאה. בנוסף, חשוב לציין כי הכספים מוגנים בחשבון נאמנות המנוהל על ידי משרד עורכי הדין יגאל ארנון ושות‘.

הגיוס לפרויקט יעשה במודל של קרן השקעות – החברה מגייסת מספר משקיעים ומאגדת אותם תחת חברה בע״מ. כלל המשקיעים הינם שותפים ובעלי מניות בחברה, בהתאם לסכום שכל אחד מהם השקיע. יחד, עם ההון עצמי שגויס ע״י המשקיעים, רוכשים את הפרויקט ומתחילים בתהליך הבניה, השיווק והמכירה. פרויקט יזמי מסוג זה לרוב יסתיים תוך שנתיים-שנתיים וחצי מרגע רכישת הפרויקט.

חלוקת רווחים

בסיום מכירת הפרויקט תינתן קדימות בחלוקת הרווחים למשקיעים, ורק לאחר מכן לחברת עמנואל – רק אחרי שהמשקיע קיבל את כספו ואת תשואתו, החברה תקבל את שלה.

מעוניינים להשקיע בפרויקט?

השאירו פרטים לשיחה עם מומחה

Details

  • Price:
    החל מ-€55,000